Wypowiedź - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wypowiedź. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wypowiedź, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wypowiedź w naszej wyszukiwarce.

Uwaga drastyczne: Daniel Olbrychski podsumowuje rok 2013

Uwaga drastyczne: Daniel Olbrychski podsumowuje rok 2013 Na koniec roku nie zabrakło głosu Daniela Olbrychskiego. Ten aktor po raz kolejny stanął w obronie homoseksualistów jak również uderzył mocno w Kościół katolicki i księży. Widać nie dostał żadnej roli! Na antenie TVP Info w programie "Kod dostępu", aktor podsumował najważniejsze wydarzenia minionego roku. I oczywiście rozpoczął swoje dywagacje od spalenia tęczy podczas listopadowego Marszu Niepodległości: - Tęcza stoi na ...

Wypowiedź - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wypowiedź. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wypowiedź, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wypowiedź w naszej wyszukiwarce.

facebook