Wiosna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wiosna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wiosna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wiosna w naszej wyszukiwarce.

Ks. Jacek Stryczek krytykuje publikację "GW" na temat finansowania Kościoła

Ks. Jacek Stryczek krytykuje publikację „Nie rozumiem takiej idei, w której przestrzeń publiczna jest tylko dla ludzi niewierzących” - mówi ks. Jacek Stryczek. I krytykuje artykuł „Gazety wyborczej” na temat finansowania kapelanów. „Przeczytałem taki nieprawdopodobny tekst w „Gazecie Wyborczej” na temat kapelanów opłacanych ze Skarbu Państwa w różnych służbach, wojsku, szpitalach... Z punktu widzenia dziennikarskiego to był nieprawdopodobny tekst, ponieważ w bardzo ...

Wiosna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Wiosna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Wiosna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Wiosna w naszej wyszukiwarce.

facebook