Ulica - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ulica. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ulica, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ulica w naszej wyszukiwarce.

Będzie ulica bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Gdańsku?

Będzie ulica bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Gdańsku? Z inicjatywą o nazwanie jednej z gdańskich ulic imieniem bł. ks. Jerzego Popiełuszki wystąpił gdański oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Oficjalne pismo w tej sprawie trafiło już do Rady Miasta. Zdaniem gdańskiego oddziału IPN, wybór patronów miejsc, w których żyjemy jest nie tylko wyrazem naszej historycznej wrażliwości, ale także wskazaniem tych prawdziwych wartości, za którymi powinniśmy podążać. Ks. Jerzy z ...

Ulica - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ulica. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ulica, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ulica w naszej wyszukiwarce.

facebook