Trzecia płeć - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trzecia płeć. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trzecia płeć, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trzecia płeć w naszej wyszukiwarce.

Szaleństwo w Indiach: uznano trzecią płeć!

Szaleństwo w Indiach: uznano trzecią płeć! Sąd Najwyższy Indii zalegalizował trzecią płeć. Chodzi o osoby transseksualne. „Wybór własnej płci to prawo każdej osoby” – stwierdził sąd. Indie stały się trzecim państwem, które podjęły taki krok. Według niektórych szacunków w Indiach żyją dwa miliony osób, które uważają się za transseksualistów. Zwolennicy legalizacji trzeciej płci twierdzą, że transseksualiści byli dyskryminowani. Musieli żyć na marginesie społeczeństwa, zarabiając na ...

Trzecia płeć - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trzecia płeć. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trzecia płeć, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trzecia płeć w naszej wyszukiwarce.

facebook