reklama

Trump - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trump. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trump, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trump w naszej wyszukiwarce.

Prof. Romuald Szeremietiew dla Frondy: Groźba wybuchu wojny z Rosją jest realna

Prof. Romuald Szeremietiew dla Frondy: Groźba wybuchu wojny z Rosją jest realna Na Kremlu sądzono, że dzięki Trumpowi przed Rosją otworzą się nowe możliwości poszerzania własnych wpływów (...) Trump musi zastanawiać się, czy odprężenie z Rosją rzeczywiście leży w interesie USA. Damian Świerczewski, Fronda.pl: Jak poinformował rzecznik Białego Domu, Donald Trump chce, aby Rosja oddała Ukrainie Krym. Powinniśmy traktować to jako zmianę kursu polityki wobec Rosji? Prof. Romuald Szeremietiew: Nie. To ...

Trump - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - trump. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: trump, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. trump w naszej wyszukiwarce.

facebook