Transseksualizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - transseksualizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: transseksualizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. transseksualizm w naszej wyszukiwarce.

Ks. dr Jan Sikorski dla Fronda.pl: Kościół nie jest transfobiczny! Kościół jest grzechofobiczny!

Ks. dr Jan Sikorski dla Fronda.pl: Kościół nie jest transfobiczny! Kościół jest grzechofobiczny! - Kościół broni natury i jest grzechofobiczny i takim pozostanie do końca świata. - mówi dla portalu fronda.pl ks. dr Jan Sikorski w rozmowie z Karoliną Zarembą. W Tygodniku Powszechnym ukazał się wywiad z "trans - kobietą" Kingą Kosińską, członkinią grupy polskich chrześcijan LGBTQ "Wiara i Tęcza", w którym zarzuca, że Kościół jest transfobiczny. Co Kościół mówi ...

Transseksualizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - transseksualizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: transseksualizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. transseksualizm w naszej wyszukiwarce.

facebook