reklama

Środowisko - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - środowisko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: środowisko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. środowisko w naszej wyszukiwarce.

Raport: Poszukiwanie gazu z łupków jest bezpieczne dla środowiska

Raport: Poszukiwanie gazu z łupków jest bezpieczne dla środowiska Jak wynika z raportu opracowanego przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska „poszukiwanie gazu z łupków metodą szczelinowania hydraulicznego nie przynosi długotrwałych negatywnych skutków dla środowiska”. „Raport daje podstawy do pozytywnej oceny technologii rozpoznawania węglowodorów niekonwencjonalnych w Polsce z punktu widzenia oddziaływania na środowisko” – powiedział wiceminister środowiska i główny geolog kraju Sławomir Brodziński. Dodał, że ...

Środowisko - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - środowisko. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: środowisko, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. środowisko w naszej wyszukiwarce.

facebook