Snajperzy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - snajperzy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: snajperzy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. snajperzy w naszej wyszukiwarce.

Trwają zamieszki na Majdanie. Berkut i snajperzy strzelają do demonstrantów

Trwają zamieszki na Majdanie. Berkut i snajperzy strzelają do demonstrantów Co najmniej kilkanaście osób zginęło od rana w wyniku starć sił milicyjnych z demonstrantami w Kijowie. Wiele z nich padło od strzałów z karabinów snajperskich. Korespondenci TV Republika widzieli ciała. "Trwa ostrzał Majdanu. Strzelają nie tylko Berkutowcy, ale też snajperzy. Jest bardzo dużo rannych. Przed chiwlą udało się odbić część Majdanu. Funkcjonariusze milicji i "tituszkowie" są wyciągani z pierwszej linii ...

Snajperzy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - snajperzy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: snajperzy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. snajperzy w naszej wyszukiwarce.

facebook