Senatorowie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - senatorowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: senatorowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. senatorowie w naszej wyszukiwarce.

Politycy chcą jeszcze większych przywilejów

Politycy chcą jeszcze większych przywilejów To jest po prostu niesmaczne. Zamiast przygotować projekt pozwalający zwykłym obywatelom żyć na lepszym poziomie, to polscy politycy zastanawiają się jak tu jeszcze przyznać sobie więcej przywilejów Jak donosi dziennik „Rzeczpospolita” Komisja Regulaminowa Etyki i Spraw Senatorskich przygotowała projekt ustawy, który ma zmienić prawa polskich parlamentarzystów. Co najbardziej kuriozalne, w nowej ustawie senatorowie odrzucili wszystko to, co ...

Senatorowie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - senatorowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: senatorowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. senatorowie w naszej wyszukiwarce.

facebook