Roraty - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - roraty. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: roraty, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. roraty w naszej wyszukiwarce.

Jan Paweł II pokazał nam jak przygotowywać się do Świąt

Jan Paweł II pokazał nam jak przygotowywać się do Świąt Ojciec Święty pokazał nam w jaki sposób przygotowywać się do Świąt. Poprzez modlitwę, post, umartwienie. A także poprzez zachowywanie wszystkich tradycyjnych praktyk - abp Mieczysław Mokrzycki Agata Bruchwlad Fronda.pl: Księże Arcybiskupie czy według Księdza Arcybiskupa my wspominając Ojca Świętego odpowiednio rozkładamy akcenty pomiędzy wspominaniem samej osoby, a wsłuchiwaniem się w Jego nauczanie? abp Mieczysław Mokrzycki: Myślę, ...

Roraty - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - roraty. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: roraty, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. roraty w naszej wyszukiwarce.

facebook