Robert Spaemann - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Robert Spaemann. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Robert Spaemann, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Robert Spaemann w naszej wyszukiwarce.

Robert Spaemann: Amoris laetitia zrywa z tradycją Kościoła

Robert Spaemann: Amoris laetitia zrywa z tradycją Kościoła Znany niemiecki, katolicki filozof, bliski przyjaciel Benedykta XVI skrytykował „Amoris laetitia”. Jego zdaniem jest ono sprzeczna z tradycją Kościoła i jest zerwaniem z „Familiaris consortio”. Robert Spaemann w wywiadzie dla niemieckiego oddziału Catholic News Agency podkreślił, że zmiana praktyki sakramentalnej oznacza „zerwaniem z najbardziej fundamentalnym antropologicznym i filozoficznym nauczaniem o ludzkim małżeństwie i seksualności”. Filozof ...

Robert Spaemann - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Robert Spaemann. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Robert Spaemann, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Robert Spaemann w naszej wyszukiwarce.

facebook