Robert mazurek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - robert mazurek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: robert mazurek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. robert mazurek w naszej wyszukiwarce.

Ks. Longchamps de Berier: Przebiłem mamę Madzi

Ks. Longchamps de Berier: Przebiłem mamę Madzi W najnowszym numerze „Plus Minus” Robert Mazurek rozmawia z księdzem profesorem Franciszkiem Longchamps de Bérier, członkiem zespołu ekspertów ds. bioetycznych Konferencji Episkopatu Polski, którego liberalne media niemal zlinczowały za krytykę in vitro. Oczywiście, rozmowa w „Plus Minus” zaczyna się od pytania o sławetną bruzdę. „Gdybym wiedział, co mnie spotka, to pewnie bym się ugryzł w język” – mówi duchowny. Czy nie można ...

Robert mazurek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - robert mazurek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: robert mazurek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. robert mazurek w naszej wyszukiwarce.

facebook