Przyjemność - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przyjemność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przyjemność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przyjemność w naszej wyszukiwarce.

Bill Gates chce dać milion dolarów na projekt "prezerwatywy nowej generacji"

Bill Gates chce dać milion dolarów na projekt Fundacja Billa i Melindy Gatesów oferuje 100 tyś dolarów nagrody i milion dolarów na badania dla osoby, która zaprojektuje "prezerwatywy nowej generacji". To kolejny przypadek pokazujący, że Państwo Gates dążą do promocji współczesnej eugeniki. Fundacja Gatesów twierdzi, że prezerwatyw używa około 750 milionów ludzi na całym świecie idodaje, że dla wielu osób oznacza to jednak rezygnację z części przyjemności na rzecz bezpieczeństwa. - Z ...

Przyjemność - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przyjemność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przyjemność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przyjemność w naszej wyszukiwarce.

facebook