Płock - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - płock. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: płock, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. płock w naszej wyszukiwarce.

Biskup walczy z in vitro

Biskup walczy z in vitro Jak podaje portal Wiara.pl, powołując się na informacje Polskiej Agencji Prasowej, bp Piotr Libera skrytykował płockich radnych, którzy przegłosowali poprawkę do budżetu miasta, przewidującą zwiększenie środków na działania profilaktyczne, związane z metodą in vitro. Słowa hierarchy padły na zakończenie Mszy św. i stanowiły nawiązanie do przyjętego pod koniec grudnia 2011 r. budżetu Płocka. Bp Libera stwierdził, że niektórzy radni (PO i SLD - przyp. ...

Płock - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - płock. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: płock, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. płock w naszej wyszukiwarce.

facebook