Pieśń - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pieśń. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pieśń, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pieśń w naszej wyszukiwarce.

"Nie oddamy wam telewizji TRWAM" nowy hymn protestu obywatelskiego

"Nie oddamy wam telewizji TRWAM" nowy hymn protestu obywatelskiego Sobotni marsz w obronie telewizji Trwam był nie tylko spokojny ale i bardzo radosny. Ludzie, którzy przybyli do Warszawy w proteście przeciwko rugowania z przestrzeni medialnej środowiska ojca Rydzyka, maszerowali z pieśnią na ustach pt: ... Nie jest prawdą, że za ojcem Rydzykiem stoi same środowisko tzw. moherów. Tym sformułowaniem media propoaństwowe chciały zdyskredytować środowiska patriotyczne i religijne. Marsz pokazał, po raz kolejny, że przesłania płynące ...

Pieśń - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pieśń. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pieśń, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pieśń w naszej wyszukiwarce.

facebook