Napastnik - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - napastnik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: napastnik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. napastnik w naszej wyszukiwarce.

Furiat z siekierą związany z Platformą? Cztery zarzuty napaści na strażników

Furiat z siekierą związany z Platformą? Cztery zarzuty napaści na strażników Mężczyzna, który napadł na turystów na Wawelu, był osobą związaną z życiem politycznym, co więcej, niegdyś z Platformą Obywatelską. Prokuratura postawiła mu dziś cztery zarzuty napaści na strażników. Napływają kolejne informacje dotyczące sprawcy wczorajszej napaści w Krakowie. Przypomnijmy, że Grzegorz Ś., sprawca zajścia, początkowo próbował się dostać na Wawel samochodem, następnie zatrzymał się i rzucił na przechodzących ludzi ...

Napastnik - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - napastnik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: napastnik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. napastnik w naszej wyszukiwarce.

facebook