Metoda in vitro - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - metoda in vitro. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: metoda in vitro, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. metoda in vitro w naszej wyszukiwarce.

Matka poddała się zabiegowi in vitro i urodziła … "nie swoje" dziecko

Matka poddała się zabiegowi in vitro i urodziła … Ten przypadek pokazuje, że metoda In vitro powinna być zakazana. Wydarzenie to pokazuje również co tak naprawdę jest głównym motywem poddania się in vitro: egoizm i traktowanie dziecka jak zwykły przedmiot Dziennik „Głos Szczeciński” alarmuje: „Koszmar młodej matki. Urodziła nie swoje dziecko”. Fakt użycia słowa „koszmar” odnośnie dziecka woła o pomstę do nieba i świadczy o totalnej głupocie i infantylizmie piszących. ...

Metoda in vitro - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - metoda in vitro. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: metoda in vitro, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. metoda in vitro w naszej wyszukiwarce.

facebook