Małżeństwa grupowe - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - małżeństwa grupowe. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: małżeństwa grupowe, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. małżeństwa grupowe w naszej wyszukiwarce.

Aktywista gejowski demaskuje lobby! Następne będą małżeństwa grupowe!

Aktywista gejowski demaskuje lobby! Następne będą małżeństwa grupowe! Boris Dittrich, aktywista homoseksualny zwany „ojcem” ruchu politycznego wotującego za „małżeństwami” gejowskimi w Holandii, przyznał, że małżeństwa grupowe trojga lub więcej ludzi są następnym nieuniknionym logicznym krokiem rozmontowywania tradycji małżeństw świata zachodniego. W wywiadzie internetowym z „Yagg”, homoseksualnym magazynem internetowym, Dittrich, dawny parlamentarzysta holenderski i aktywista gejowski pracujący dla Human Rights Watch, odnosi się do pieczołowicie przygotowywanego planu, mającego za cel ustanowienie ...

Małżeństwa grupowe - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - małżeństwa grupowe. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: małżeństwa grupowe, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. małżeństwa grupowe w naszej wyszukiwarce.

facebook