Ludzie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ludzie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ludzie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ludzie w naszej wyszukiwarce.

Ks. Łukasz Kachnowicz dla Fronda.pl: Nie zamknąć się w swoim "księżowskim świecie"...

Ks. Łukasz Kachnowicz dla Fronda.pl: Nie zamknąć się w swoim Lubię być pośród ludzi, którzy są "na bandzie" albo i poza bandą Kościoła. Tam są naprawdę wartościowi ludzie. To, co trzeba, to być dla nich człowiekiem, dobrym człowiekiem, otwartym. Bóg z tego robi swoje. Jestem czwarty rok księdzem. Gdybym chciał wybrać jeden fragment z Pisma Świętego, żeby znaleźć myśl, która odda to, jak staram się przeżywać moje kapłaństwo, to byłby ten: "Z ludzi wzięty ...

Ludzie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ludzie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ludzie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ludzie w naszej wyszukiwarce.

facebook