Ludowcy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ludowcy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ludowcy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ludowcy w naszej wyszukiwarce.

PSL w trudnej sytuacji finansowej

PSL w trudnej sytuacji finansowej PSL przygotowuje kosztorys kampanii wyborczej. Politycy partii przewidują, że będą mogli wydać co najmniej 10 mln zł. To ponad dwa razy mniej niż cztery lata temu. - Jesteśmy w trudnej sytuacji, trzeba oszczędzać - podkreślają ... Jak wynika z rozmów z działaczami PSL, partia przed wyborami parlamentarnymi sięgnie do kieszeni swoich działaczy. Osoby, które znajdą się na listach wyborczych będą musiały częściowo pokryć koszty kampanii.   ...

Ludowcy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ludowcy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ludowcy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ludowcy w naszej wyszukiwarce.

facebook