Likwidacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - likwidacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: likwidacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. likwidacja w naszej wyszukiwarce.

Antoni Macierewicz: WSI zostały raz na zawsze zlikwidowane i nie wrócą

Antoni Macierewicz: WSI zostały raz na zawsze zlikwidowane i nie wrócą Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił część zażalenia byłych oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych i uchylił umorzenie śledztwa w sprawie Antoniego Macierewicza i raportu WSI. Zdaniem Antoniego Macierewicza, jest to próba przykrycia trudnej sytuacji społeczno-gospodarczej w Polsce, w szczególności protestów rolników i strajków górników. Poseł PiS nazywa sytuację od strony prawnej "trochę dziwną". I przypomina, ...

Likwidacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - likwidacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: likwidacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. likwidacja w naszej wyszukiwarce.

facebook