Kraków - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kraków. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kraków, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kraków w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski z Krakowa: Prawdziwa jedność jest w Kościele

Terlikowski z Krakowa: Prawdziwa jedność jest w Kościele Zjednoczona Europa, zjednoczony świat jest teraz w Krakowie. I to mimo że nie widać tu flag unijnych, ani symboli innych organizacji międzynarodowych. Każdy idzie pod swoją, narodową. Polacy krzyczą „Polska - biało czerwoni”, Portugalczycy „PorTuGal”, a Francuzi śpiewają Marsyliankę. Amerykanie wykrzykują USA, USA, a Australijczycy „Aussi, Aussi, oj, oj, oj”. Na Błoniach modlą się razem ludzie wszystkich ...

Kraków - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kraków. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kraków, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kraków w naszej wyszukiwarce.

facebook