Kłótnia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kłótnia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kłótnia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kłótnia w naszej wyszukiwarce.

Świadectwo Kasi i Bartka: kłócili się z Bogiem o ... dziecko i je wymodlili!

Świadectwo Kasi i Bartka: kłócili się z Bogiem o ... dziecko i je wymodlili! Ja się kłóciłam z Bogiem, ponieważ nieposiadanie dziecka było dla mnie zaprzeczeniem kobiecości. To było takie poczucie, że jako kobieta (...) nie jestem w stanie tego zadania wypełnić. Kasia i Bartek są małżeństwem od jedenastu lat, zawsze zaangażowani w wiarę i życie Kościoła, należący do wspólnoty, oboje muzycy. Jednak przez kilka lat borykali się z niepłodnością – doskwierającym ...

Kłótnia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kłótnia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kłótnia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kłótnia w naszej wyszukiwarce.

facebook