Jerzy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jerzy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jerzy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jerzy w naszej wyszukiwarce.

Prof. Płatek: WOŚP to Nasze Święto Narodowe!

Prof. Płatek: WOŚP to Nasze Święto Narodowe! "Dziękuję. I obiecuję – będę wrzeszczeć. Nie damy Pana skrzywdzić, tylko proszę się nie dawać i nie poddawać" - apeluje do Jerzego Owsiaka prof. Monika Płatek, prawniczka, wykładowczyni gender studies. Prof. Monika Płatek, znana wykładowczyni gender studies zabrała głos ws. Wielkiej Orkiestry Świętecznej Pomocy i ataków na Jerzego Owsiaka. Prawniczce przeszkadza „opluwanie i niszczenie ludzi, którzy pozwalają nam na przyjaźń ...

Jerzy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jerzy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jerzy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jerzy w naszej wyszukiwarce.

facebook