Jaki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jaki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jaki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jaki w naszej wyszukiwarce.

Polscy politycy i ich bajkowe odpowiedniki

Polscy politycy i ich bajkowe odpowiedniki Superstacja spytała posłów z jakimi postaciami popkultury kojarzą im się ich koledzy i koleżanki z ław sejmowych. Akcję rozpoczął sam szef MSW Radosław Sikorski, który na swoim Twitterze nazwał szefa PiS "Frankensteinem". Andrzej Jaworski z PiS o ministrze Radosławie Sikorskim: - Jeżeli już minister Sikorski kogoś przypomina, to taki czarny charakter z bajek Walta Disneya, który się charakteryzuje takim cieniem. Złośliwym cieniem, ...

Jaki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jaki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jaki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jaki w naszej wyszukiwarce.

facebook