Informacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - informacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: informacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. informacja w naszej wyszukiwarce.

To nie żart: powstanie ministerstwo szczęścia!

To nie żart: powstanie ministerstwo szczęścia! Nowy prezydent Wenezueli, Nicolas Maduro chce być niewątpliwie lepszy od swojego poprzednika Hugo Chaveza. W czwartek podczas specjalnej narady transmitowanej przez państwową TV powołał tzw. ministerstwo szczęścia. Podczas transmisji narady, prezydent Maduro poinformował swoich obywateli o powołaniu Zarządu ds. osiągnięcia największego społecznego szczęścia. Obecni na spotkaniu ministrowie zareagowali na to ... oklaskami. Czym ma się zajmować nowe ...

Informacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - informacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: informacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. informacja w naszej wyszukiwarce.

facebook