Indoktrynacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - indoktrynacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: indoktrynacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. indoktrynacja w naszej wyszukiwarce.

Czyje dzieci zindoktrynuje Biedroń książeczką z Biedronki?

Czyje dzieci zindoktrynuje Biedroń książeczką z Biedronki? Jak zapowiedział, tak zrobił. Robert Biedroń kupił w Biedronce kontrowersyjny słownik. Strzeżcie się dzieci, wujek Robert będzie was zapewne indoktrynował. Jak nie pingwinami, to chociaż tęczowym słownikiem. Pamiętają zapewne Państwo szumne zapowiedzi Roberta Biedronia kiedy obejmował fotel prezydenta Słupska. To wówczas wszem i wobec obwieścił, że przestaje być gejowskim aktywistą, a od teraz będzie jedynie urzędnikiem dbającym ...

Indoktrynacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - indoktrynacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: indoktrynacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. indoktrynacja w naszej wyszukiwarce.

facebook