reklama

Homoseksualizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - homoseksualizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: homoseksualizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. homoseksualizm w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Powiem normalności z Włoch. Budujmy koalicję w obronie normalności

Terlikowski: Powiem normalności z Włoch. Budujmy koalicję w obronie normalności Brawo dla Włoch. Tamtejszy Naczelny Sąd Administracyjny przypomniał, że warunkiem małżeństwa jest różnica płci zawierających je dwóch osób. To powiew normalności i przypomnienie fundamentów. O co chodzi? Otóż 20 października 2014 burmistrz Rzymu zarejestrował w stołecznym urzędzie stanu cywilnego dokumenty poświadczające zawarcie poza granicami Włoch związku małżeńskiego przez dziewiętnaście par tej samej płci. Krótko ...

Homoseksualizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - homoseksualizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: homoseksualizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. homoseksualizm w naszej wyszukiwarce.

reklama

reklama

Najczęściej czytane

reklama

Najczęściej komentowane

Ecoeconomy blog
reklama
Ecoeconomy blog
facebook