reklama

Homoseksualizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - homoseksualizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: homoseksualizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. homoseksualizm w naszej wyszukiwarce.

Kardynał prześladowany za krytykę Homo-Gender!

Kardynał prześladowany za krytykę Homo-Gender! Kardynał Walencji ks. Antonio Cañizares, który powiedział, że że „gender” to „najbardziej podstępna ideologia w historii ludzkości” i ostrzegł przed zakusami „imperium gejowskiego,” szczuty przez prokuraturę! Prokurtura zajęła się kardynałem po interwencji Hiszpańskiej Sieci Pomocy dla Uchodźców, która złożyła skargę na kardynała za to, że - według lewaków - szerzy "mowę nienawiści". Co takiego powiedział kardynał, ...

Homoseksualizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - homoseksualizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: homoseksualizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. homoseksualizm w naszej wyszukiwarce.

facebook