Holandia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Holandia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Holandia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Holandia w naszej wyszukiwarce.

Holendrzy witają uchodźców...świńskimi łbami? ZOBACZ!

Holendrzy witają uchodźców...świńskimi łbami? ZOBACZ! Ktoś porozrzucał świńskie łby przed ośrodkiem dla imigrantów pod Enschede w Holandii. Szczątki zwierząt, uznawanych przez islam za nieczyste, znalazły się wokół bramy wjazdowej. Ośrodek Eschmarkerveld położony jest pod miastem Enschede, którego mieszkańcy wielokrotnie sygnalizowali władzom, ze nie czują się bezpiecznie w sąsiedztwie uchodźców. Świńskie łby zostały porozkładane w nocy z wtorku na środę, ...

Holandia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Holandia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Holandia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Holandia w naszej wyszukiwarce.

facebook