Higiena - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - higiena. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: higiena, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. higiena w naszej wyszukiwarce.

Prof. Krystyna Pawłowicz: Lepiej posilić się kanapką, niż zachowywać się jak po spożyciu

Prof. Krystyna Pawłowicz: Lepiej posilić się kanapką, niż zachowywać się jak po spożyciu Czy wolno jest w Sejmie? "Wolno, a czasem trzeba. Wczoraj w salach posiedzeń komisji sejmowych obok wody postawiono dla posłów talerzyki z ciastkami i cukierkami czekoladowymi" - odpowiada prof. Pawłowicz. Jest się czasem zmuszonym, gdy marszałek Sejmu niehigienicznie ustalający porządek obrad i taki tryb pracy posłów, w którym wielogodzinne, ciągłe głosowania nadbudżetem wyznaczane są na wiele godzin nocnych i wczesnoporannych. ...

Higiena - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - higiena. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: higiena, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. higiena w naszej wyszukiwarce.

facebook