Grzegorz Braun - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grzegorz Braun. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grzegorz Braun, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grzegorz Braun w naszej wyszukiwarce.

„Szczęść Boże” – to nazwa komitetu Grzegorza Brauna

„Szczęść Boże” – to nazwa komitetu Grzegorza Brauna Grzegorz Braun rejestruje własny komitet wyborczy. Jak zapewnia, mógłby dopełnić formalności już teraz, ale prowadzi negocjacje z „antysystemowcami”. Formacja ma być „patriotyczna, narodowa, katolicka”. Grzegorz Braun potwierdza, że zamierza zarejestrować komitet o nazwie „Szczęść Boże”. - Formalności w Państwowej Komisji Wyborczej mogą zostać dokonane już w tej chwili – zapewnił reżyser w rozmowie z ...

Grzegorz Braun - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Grzegorz Braun. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Grzegorz Braun, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Grzegorz Braun w naszej wyszukiwarce.

facebook