Google - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - google. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: google, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. google w naszej wyszukiwarce.

Teraz Google będzie inwigilowało obywateli?

Teraz Google będzie inwigilowało obywateli? Firma Google ogłosiła, że zamierza wprowadzić nowe wytyczne dotyczące polityki gromadzenia i przechowywania informacji o użytkownikach swoich produktów, czyli wszystkich tych, którzy korzystają z wyszukiwarki Google, YouTube’a i poczty elektronicznej Gmail. Użytkownicy sieci obawiają się, ... Google już teraz zbiera niektóre informacje o użytkownikach, ale po raz pierwszy wprowadza w życie zamiar scalenia ich w celu oferowania użytkownikom „lepszych usług”. Firma przekonuje, że zmiana polityki pomoże ...

Google - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - google. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: google, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. google w naszej wyszukiwarce.

facebook