Gibson - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gibson. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gibson, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gibson w naszej wyszukiwarce.

Czeka nas potop biblijnych filmów?

Czeka nas potop biblijnych filmów? Według niepotwierdzonych oficjalnie informacji Steven Spielberg podpisze kontrakt na wyreżyserowanie nowej wersji „Dziesięciu Przykazań”. Producenci zapewniają, że ta mega produkcja ma skupiać się na życiu Mojżesza i dzisiejszym odbiorze Dekalogu. To kolejny hollywoodzki film, który ... Za produkcję filmu odpowiada Warner Brothers. Studio ujawnia roboczy tytuł filmu: "Gods and Kings". Według pierwszych przecieków film ma skupiać się na działalności Mojżesza i wpływie Dekalogu na współczesnego człowieka. ...

Gibson - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - gibson. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: gibson, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. gibson w naszej wyszukiwarce.

facebook