Filozofia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - filozofia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: filozofia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. filozofia w naszej wyszukiwarce.

Nauka filozofii powinna jak najszybciej rozpocząć się w polskich szkołach

Nauka filozofii powinna jak najszybciej rozpocząć się w polskich szkołach Badania przeprowadzone przez Instytut Badań Edukacyjnych udowodniły,że "dobry kurs filozofii poszerza horyzonty myślowe i uczy samodzielnego myślenia".Należy jak najszybciej rozpocząć naukę filozofii w szkołach IBE sprawdził w jakis sposób jest nauczana filozofia w polskich szkołach. "W niektórych krajach Unii Europejskiej filozofia w szkołach odpowiadających naszemu gimnazjum i szkołom ponadgimnazjalnym jest nauczana obowiązkowo - np. ...

Filozofia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - filozofia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: filozofia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. filozofia w naszej wyszukiwarce.

facebook