Ewa Szakalicka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Ewa Szakalicka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Ewa Szakalicka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Ewa Szakalicka w naszej wyszukiwarce.

Szakalicka dla Fronda.pl: Zapraszam 11 lipca do Warszawy, aby uczcić 70 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Zobacz zwiastun

Szakalicka dla Fronda.pl: Zapraszam 11 lipca do Warszawy, aby uczcić 70 rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Zobacz zwiastun Ponad 140 organizacji pozarządowych będzie uczestnikiem tego wydarzenia - mówi Ewa Szakalicka, koordynator społecznych obchodów 70 rocznicy Zbrodni Wołyńskiej w rozmowie z Jarosławem Wróblewskim. Zbliża się lipcowa 70 rocznica obchodów ludobójstwa Polaków na Wołyniu... Tak, tradycyjnie będzie to 11 lipca 1943 r., kiedy nastąpiła tzw. „krwawa niedziela”czyli apogeum ludobójstwa Polaków na Wołyniu i Małopolsce ...

Ewa Szakalicka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Ewa Szakalicka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Ewa Szakalicka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Ewa Szakalicka w naszej wyszukiwarce.

facebook