Egzorcyści - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - egzorcyści. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: egzorcyści, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. egzorcyści w naszej wyszukiwarce.

Przybywa księży egzorcystów

Przybywa księży egzorcystów „Żyjemy w krytycznym momencie historii, kiedy to dominują indywidualizm, egoizm i sekularyzacja. Potrzeba walki ze złym jest coraz pilniejsza” - mówi rzecznik Międzynarodowego Stowarzyszenie Egzorcystów. W Rzymie obradowało Międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów. Papież Franciszek skierował do swoje przesłanie, zachęcając do „pełnienia posługi w jedności z biskupami”, a także okazywania „miłości Kościoła względem tych, którzy cierpią na ...

Egzorcyści - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - egzorcyści. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: egzorcyści, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. egzorcyści w naszej wyszukiwarce.

facebook