Dr rudziński - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dr rudziński. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dr rudziński, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dr rudziński w naszej wyszukiwarce.

"Pomogę panu rozwiązać ten problem, bo to pewnie o aborcję chodzi"

"Pomogę panu rozwiązać ten problem, bo to pewnie o aborcję chodzi" - Niemieckie pacjentki przychodzą spokojne, te polskie płaczą – przekonuje reporterka TVN24. Stacja po raz kolejny zaprezentowała propagandową wrzutkę, jak to biedne, zastraszone Polki muszą wyjeżdżać do Niemiec, żeby tam móc zabić swoje dziecko. Wątpliwym „bohaterem” materiału Magdaleny Raczkowskiej jest doktor Janusz Rudziński, szef oddziału onkologiczno – ginekologicznego kliniki w Prenzlau w Brandenburgii w północnych Niemczech. W swojej ofercie szpital ma aborcję do 9 ...

Dr rudziński - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - dr rudziński. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: dr rudziński, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. dr rudziński w naszej wyszukiwarce.

facebook