reklama

Dominik Tarczyński - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Dominik Tarczyński. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Dominik Tarczyński, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Dominik Tarczyński w naszej wyszukiwarce.

Dominik Tarczyński dla Fronda.pl: Bardzo odważna, bardzo dobra i bardzo potrzebna decyzja abp Hosera

Dominik Tarczyński dla Fronda.pl: Bardzo odważna, bardzo dobra i bardzo potrzebna decyzja abp Hosera Decyzja abp Hosera pokazuje, że ani on, ani żaden inny biskup w Polsce nigdy nie ulegnie prymitywnym presjom i formom nacisków ze strony mediów. To decyzja potrzebna samym parafianom z Jasienicy. Portal Fronda.pl: Pani Halina Bortnowska stwierdziła dziś na łamach „Wyborczej”, że ks. Wojciech Lemański jest ofiarą mobbingu. „Mobbing jest groźny i niebezpieczny także w Kościele i gdy dotyka kapłana. Zbudźcie ...

Dominik Tarczyński - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Dominik Tarczyński. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Dominik Tarczyński, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Dominik Tarczyński w naszej wyszukiwarce.

facebook