reklama

Czesław Kiszczak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Czesław Kiszczak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Czesław Kiszczak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Czesław Kiszczak w naszej wyszukiwarce.

Fronda TV: Dyrektor TVP Historia Piotr Gursztyn dla Fronda.pl o czekiście Kiszczaku, TW Bolku i Wałęsie

Fronda TV: Dyrektor TVP Historia Piotr Gursztyn dla Fronda.pl o czekiście Kiszczaku, TW Bolku i Wałęsie "... traktują Lecha Wałęsę jak niepełnosprawne umysłowo dziecko" - powiedział Piotr Gursztyn, dyrektor TVP Historia w video-wywiadzie dla Fronda.pl. Zapraszamy na pierwszy wideo-wywiad Fronda.pl przeprowadzonym przez Marcina Orłowskiego z dyrektorem TVP Historia Piotrem Gursztynem. Temat rozmowy: o czekiście Czesławie Kiszczaku, TW Bolku, KOD-owcach i dlaczego wielu uważa Lecha Wałęsę ...

Czesław Kiszczak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Czesław Kiszczak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Czesław Kiszczak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Czesław Kiszczak w naszej wyszukiwarce.

facebook