Cudzoziemcy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - cudzoziemcy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: cudzoziemcy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. cudzoziemcy w naszej wyszukiwarce.

Krucjata, czy modlitwa? Jak chrześcijanin powinien reagować na islamski terroryzm?

Krucjata, czy modlitwa? Jak chrześcijanin powinien reagować na islamski terroryzm? O tym jaka powinna być chrześcijańska reakcja na kolejne zamachy, prześladowanie chrześcijan i terror w wykonaniu islamistów z dr. o. Wiesławem Dawidowskim, duszpasterzem cudzoziemców rozmawia Karolina Zaremba. Portal Fronda.pl: Jak chrześcijanie powinni reagować na kolejne morderstwa i ataki terrorystyczne islamistów skierowane wobec „niewiernych”? O. Wiesław Dawidowski: Z jednej strony na pewno powinniśmy bić na alarm i prosić ...

Cudzoziemcy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - cudzoziemcy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: cudzoziemcy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. cudzoziemcy w naszej wyszukiwarce.

facebook