Ceny - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ceny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ceny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ceny w naszej wyszukiwarce.

Piąty z rzędu miesiąc deflacji w Polsce

Piąty z rzędu miesiąc deflacji w Polsce Minister finansów i eksperci w tym w szczególności ci prorządowi zapewniają, że nic złego się w polskiej gospodarce się nie dzieje, a ponieważ procesy deflacyjne mają charakter głównie podażowy, prędko wygasną. 1. Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał informację, że procesy deflacyjne w polskiej gospodarce nie tylko nie uległy w listopadzie wyhamowaniu jak sugerowało wcześniej wielu ekspertów, ale trwają w "najlepsze". ...

Ceny - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ceny. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ceny, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ceny w naszej wyszukiwarce.

facebook