Celebryci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - celebryci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: celebryci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. celebryci w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: O wychowaniu, Kościele i polityce tylko celebryta prawdę ci powie!

Terlikowska: O wychowaniu, Kościele i polityce tylko celebryta prawdę ci powie! Na Kościele, polityce i wychowywaniu dzieci zna się każdy. I każdy ma na ten temat zawsze sporo do powiedzenia. A jeśli jest to celebryta, to tym lepiej. W końcu młodzi ludzie potrzebują „autorytetów”. Co prawda jaki „autorytet”, taka głębia myśli, niemniej czasem warto spojrzeć, jakim przekazem media karmią młode dziewczyny. Wizja macierzyństwa, relacji damsko-męskich jest w nich zupełnie wypaczona. A im bardziej szokujące ...

Celebryci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - celebryci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: celebryci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. celebryci w naszej wyszukiwarce.

facebook