Burak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - burak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: burak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. burak w naszej wyszukiwarce.

Jak dyrektor zwraca się do swoich pracowników. Same wulgaryzmy. Zobacz!

Jak dyrektor zwraca się do swoich pracowników. Same wulgaryzmy. Zobacz! Burza w poznańskiej operetce. Oto wyciekł e-mail dyrektora do pracowników, w którym padają same wulgarne słowa. Przemysław Kieliszewski, dyrektor mówi wprost do swoich podwładnych: "wypier...ać" z Teatru. Po tym e-mailu dyrektora Teatru Muzycznego pana Kieliszewskiego do swoich pracowników, można powiedzieć, że coraz częściej na stanowiskach dyrektorskich placówek kulturalnych zasiadają ludzie wulgarni, śmieszni i niedorzeczni. Ale jak się ...

Burak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - burak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: burak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. burak w naszej wyszukiwarce.

facebook