Barbarzyństwo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - barbarzyństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: barbarzyństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. barbarzyństwo w naszej wyszukiwarce.

Chińczycy "leczą się" ciałami zabitych dzieci

Chińczycy Chińczycy wytwarzają „cudowne” tabletki z ciał zamordowanych poprzez aborcję lub zagłodzenie dzieci. Pigułki te mają zapewniać wieczną młodość oraz wyjątkową witalność. Prowadzony jest też eksport. Chińczycy używają ciał zabitych dzieci do produkcji tabletek, które reklamowane są jako prawdziwe panaceum. „Po zaledwie jednym tygodniu zażywania dwóch tabletek dziennie poczujesz różnicę” – mówiła jedna z mieszkanek północnych ...

Barbarzyństwo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - barbarzyństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: barbarzyństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. barbarzyństwo w naszej wyszukiwarce.

facebook