Akt oskarżenia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - akt oskarżenia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: akt oskarżenia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. akt oskarżenia w naszej wyszukiwarce.

Wojewódzki oskarżony o rasizm? Prokuratura skierowała dwie sprawy do sądu

Wojewódzki oskarżony o rasizm? Prokuratura skierowała dwie sprawy do sądu Śledczy przekazali dwa akty oskarżenia przeciwko Kubie Wojewódzkiemu do warszawskiego sądu. W obu chodzi o publiczne znieważenie na tle rasowym. Celebrycie grozi kara do trzech lat więzienia. „Zadzwońmy teraz do murzyna” - rozochocił się na radiowej antenie Kuba Wojewódzki. W ten prostacki sposób kpił z rzecznika Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego Alvina Gajadhura, który jest urodzonym w Polsce ...

Akt oskarżenia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - akt oskarżenia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: akt oskarżenia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. akt oskarżenia w naszej wyszukiwarce.

facebook