Łapówka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - łapówka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: łapówka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. łapówka w naszej wyszukiwarce.

Pisał tekst o Komorowskim. Jest oskarżony

Pisał tekst o Komorowskim. Jest oskarżony Dziennikarz Paweł Miter został oskarżony o przyjęcie korzyści majątkowej. Miter jest autorem słynnego nagrania pokazującego dyspozycyjność sędziego z Gdańska. Przygotowuje też tekst o Bronisławie Komorowskim. O tym, że Miter został oskarżony pierwsze poinformowało Radio Zet. Sam Miter, jak twierdzi, dopiero dziś dostał możliwość wglądu do części materiału dowodowego. Według „Zetki”, prokuratura uważa, iż Miter przyjął ...

Łapówka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - łapówka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: łapówka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. łapówka w naszej wyszukiwarce.

facebook