Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!

dodano: 12.01.2018, 17:43
akcje wątku: drzewko

Autor: Krafft57

"Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)

niewątpliwy sukces http://www.totylkoteoria.pl/2017/01/biologiczna-bzdura-2016-wyniki.html

• Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|Krafft57 12.01.2018, 17:44
    Ciekawe jak będzie w tym roku...
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|[Wstaw]less 12.01.2018, 18:13
    XD

Wierzyć mi się nie chce, że takie coś wymyślili "redaktorzy" frondy
    "Bóg mi wybaczy. To jego fach." - Heinrich Heine
    Odpowiedz
  • Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|tia 12.01.2018, 18:24
    Mnie poruszyło miejsce trzecie, bo teraz Puszczy Białowieskiej ciąć nie mogą, to wycinają Ślężański Park Krajobrazowy. Straszne, jak góry łysieją na Dolnym Śląsku.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|Agnes32 12.01.2018, 18:27
    Tylko, że to wynik z przed roku.
    Odpowiedz
  • Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|Wredny 12.01.2018, 19:13
    Prawdziwa katolicka nauka :D Ciekawe ilu wykształconych katolików w to wierzy.
    A Ziemia jest płaska i ma 6000 lat. Taka jest prawda i nie ma co podskakiwać-alias Bozon Higgsa
    Odpowiedz
  • Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|Smutnavvy... 12.01.2018, 19:28

Prawdziwa katolicka nauka :D Ciekawe ilu wykształconych katolików w to wierzy.

Skoro wierzą w faceta biegającego po wodzie, kobietę zapłodnioną przez gołębia to i taką bzdurę łykną!
    Czas leczy wszystko,wszystko oprócz prawdy...
    Odpowiedz
  • Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|twardek 12.01.2018, 19:24
    Z recenzowanej wypowiedzi prof. Urszuli Dudziak „…a kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje”
    - otóż sądzę, że krytyczny stosunek do tej wypowiedzi, promujący autorkę do czołówki ‘”bzdury roku”, wskazuje, iżw konkursie, w tym przypadku, musiały głosować wyłącznie faszyzujące feministki.
    Cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Zwycięstwo Frondy! Gratuluję!|Sebinus 12.01.2018, 19:28
    Sprzed roku kraft serio?
    Nie wpieniaj mnie w tym roku na podium ma się znaleźć Majewska i jej,, cyborgi "
    Basta
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook