Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych

dodano: 16.03.2019, 17:16
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski TrumPePe

Genetyczny zwycięzca

Jestem wieloletnim użytkownikiem Waszego forum. Przybyłem tutaj w 2013 roku i przez sentyment do tego miejsca wciąć jeszcze chętnie tu zaglądam. Dzięki bystrości własnego umysłu udało mi się jednak wybić ponad FForumową przeciętność, dzięki czemu od pewnego czasu jestem blisko administracji samego prezydenta Trumpa, przygotowując materiały wideo, które są udostepniane przez jego najbliższe otoczenie. Jestem w tej chwili JEDYNYM Polakiem, który robi to wszystko z sukcesem, korzystając z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Działam głównie na Twitterze jako PolishPatriot(TM), a poniżej znajduje się link do konta, które codziennie prowadzę. Ponad 30 tys. osób obserwujących, tysiące polubień, podań dalej i wyswietleń - to mówi samo za siebie:

https://twitter.com/PolishPatriotTM

Niestety z ubolewaniem stwierdzam, że tutejsza administracja zezwala na publikowanie obrzydliwych komentarzy, pomówień, fałszywych oskarżeń pod moim adresem, pomimo regularnego ich zgłaszania.

W związku z powyższym zwracam się do Administracji tego FForum z otwartą, publiczną prośbą o właściwe moderowanie tego miejsca. Jako że znam osobiście ludzi związanych ze służbami specjalnymi państw sojuszniczych w stosunku do Polski, aktualnie toczy się także osobne postępowanie względem tutejszych, hejtujących mnie regularnie "anonimów", którym tylko wydaje się, że są anonimowi. Ci popaprańcy nie biorą pod uwagę faktu, że przez wzgląd na moje znajomości i to, czym zajmuję się na co dzień w mediach społecznościowych, nie jestem już tym samym gościem, którym byłem rok temu. Ci biedni nieszczęśnicy nawet nie mają cienia świadomości, w jak bardzo kiepskiej dla siebie sytuacji się znaleźli. 

Proszę o pozytywnę rozpatrzenie mojej sprawy.

• Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|MH 16.03.2019, 17:19
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|Ateistyczny lewak 16.03.2019, 17:24
    @PolishPatriot(TM) - Ty, uwazaj bo zaraz osoby na co dzien wspolpracujacy z Bogiem moga Cie stad wygryzc.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|waldens 16.03.2019, 21:10

@PolishPatriot(TM) - Ty, uwazaj bo zaraz osoby na co dzien wspolpracujacy z Bogiem moga Cie stad wygryzc.

Z ust mi to Towarzysz wyjął.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|waldens 16.03.2019, 21:10

Z ust mi to Towarzysz wyjął.
    Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|wirek 16.03.2019, 17:25
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|Ateistyczny lewak 16.03.2019, 17:26
    @polishPatriot(TM) - albo zwroc sie do otoczenia POTUS-a zeby interweniowali u frondelka.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|Agnes32 16.03.2019, 17:38
    Plose pani a oni pokazujom mi jenzyk i zabierajom zabawki, ale ja jestem taki wazny, bo mam blaciska w zelówfe i on im jesce pokaze. Ale plooose paaani, nieeeech paaani im coś pooowieee. Buuuuuuuuu.
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|Brunhilda Ciccioli 16.03.2019, 17:40
    Przychodzi baba do lekarza z mózgiem w ręce i mówi:
    - Panie doktorze, w głowie mi się to nie mieści
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|MH 16.03.2019, 17:53
    Ale tak na poważnie. Zajmujesz się PR u pastora? Jesteś na umowę o pracę czy jako samozatrudniony?
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|Brunhilda Ciccioli 16.03.2019, 18:20
    Wnusio wysyła babci paczkę z wojska. Babcia otwiera paczkę, patrzy- granat, a obok list...
    - Kochana babciu, jak pociągniesz za kółeczko, dostanę trzy dni przepustki.
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|MH 16.03.2019, 18:36
    Czekajcie, może podamy tym służbom swoje ajpiki. Będą miały 80% roboty z głowy.

103.10.197.203
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|alchemik 16.03.2019, 18:54
    Na tym zdjęciu w tle (czy jak to się tam nazywa) oczy macie jak wampirki (zwłaszcza ta osoba z flagą). Można było lekko zretuszować, choćby i w GIMP-ie.

https://twitter.com/PolishPatriotTM
    Moi drodzy prażanie i goście stolicy, chciałbym z wami swą dumką podzielić się…
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|Marksman 16.03.2019, 19:46
    buhaha... cwelinie już sie widze konkretnie poyebało w pustym łbie!

"Jestem wieloletnim użytkownikiem Waszego forum..." już chyba zapomniałeś co tu odpierpapiererdalałeś i ile razy byłęś banowany! teraz nagle "święty"! takie gnidy jak ty nigdy się nie zmieniają!!!

"tutejsza administracja zezwala na publikowanie obrzydliwych komentarzy, pomówień, fałszywych oskarżeń..." to co publikujesz na tym Twitterze na którym jesteś tak "znany" to właśnie większość są pomówienia i fałszywe oskarżenia! wiemy że chcesz dorównać w trollowaniu swoją psiapsiułę z USA ale za miękki fiutek jesteś żeby mu chociaż dorastać do pięt...

a z jedynymi służbami jakimi miałeś do czynienia to z tymi sprzątającymi ulice i kible w swoim mieście!

także: FACK YOU CIOTO ! ! !
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|alchemik 16.03.2019, 19:52
    Były różne odloty łącznie z Proboszczem i Osą, która stała się Cywilizacją Łacińską.

https://i.imgur.com/Z6fJrJ3.png
    Moi drodzy prażanie i goście stolicy, chciałbym z wami swą dumką podzielić się…
    Odpowiedz
  • Re: Zwracam się z prośbą do Administracji Forum Frondy jako osoba na co dzień współpracująca z otoczeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych|Marksman 16.03.2019, 19:59

Były różne odloty łącznie z Proboszczem i Osą, która stała się Cywilizacją Łacińską.

https://i.imgur.com/Z6fJrJ3.png

jak to mówią: KARMA zawsze wraca! teraz chce się wybielić... ale każdy wie że to debil!

trzeba chyba Posobcowi wysłać linka na Frondę, niech sobie poczyta z kim się skumał i jakiego pajaca z siebie i z niego robi na forum wojtuś...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook