Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego

dodano: 20.05.2019, 19:43
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

"Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)

Sprawy nie do pogodzenia. Jak można wprowadzać związki partnerskie, skoro partnerka może sobie nie życzyć, by partner odbierał jej pocztę w zastępstwie i vice versa?

Niezbadane są ścieżki, którymi toczą się te dwie kulki w głowach mariieleny i teofilii ani kiedy się zderzą.

https://media1.giphy.com/media/sCSpuxEO8Kj9S/source.gif

• Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |Gnębon vel Kruszon (urlopowany wew celu podleczenia nerw i psychiki) 20.05.2019, 19:50
    Aleć te dzieŭki trąbią na forume. Toż ci angel nam je tu zesłał ku uciesze. Przecieżeć bez ME, AMS i TWP to forume ledwo dyszy i jest nudniesze niż deszczowy dzień lata w Nju Jorku. Niech brzęczą panieŋki ku naszej uciesze.
    „Życie mnie mnie”.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |mariaelena 21.05.2019, 7:29

Aleć te dzieŭki trąbią na forume. Toż ci angel nam je tu zesłał ku uciesze. Przecieżeć bez ME, AMS i TWP to forume ledwo dyszy i jest nudniesze niż deszczowy dzień lata w Nju Jorku. Niech brzęczą panieŋki ku naszej uciesze.

"Uciecha" .... racja, wszak "chleba i igrzysk" sensem i celem życia.
    "Dzięki ci Boże, że nie jestem jak ten katol"- interpretacja wg antykatoli
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |mariaelena 20.05.2019, 20:16
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |mariaelena 20.05.2019, 20:18

https://media1.tenor.com/images/6911eb8b612f65b6298ca0bff9d57ef8/tenor.gif

Coby twoich "kulek" w stan przeciążenia nie wprowadzić wysiłkiem kliknięcia w link.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |Stajger_Hsiwej 20.05.2019, 20:20

Coby twoich "kulek" w stan przeciążenia nie wprowadzić wysiłkiem kliknięcia w link.

Co tłumacząc na z polskiego na nasze:
    Źle wkleiłam więc wysyłam raz jeszcze.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |Miecz Damoklesa 20.05.2019, 20:26

http://i.imgur.com/upI5qI6.jpg
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |mariaelena 20.05.2019, 20:35

http://i.imgur.com/upI5qI6.jpg

Skoro kretyn na łeb to założył, nie dziwi przekroczenie zakresu.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |tia 20.05.2019, 20:27
    No faktycznie, tego się pogodzić nie da :-D, ale że tu na forum nawet 2+2 jest równaniem, więc widzisz z czym trzeba się zmierzyć.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |Miecz Damoklesa 20.05.2019, 20:31

No faktycznie, tego się pogodzić nie da :-D, ale że tu na forum nawet 2+2 jest równaniem, więc widzisz z czym trzeba się zmierzyć.

Ostatnimi czasy 2+2=447

Swoją drogą, podziwiam cię za cierpliwość i opanowanie ;)
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |tia 20.05.2019, 20:39

Ostatnimi czasy 2+2=447

Swoją drogą, podziwiam cię za cierpliwość i opanowanie ;)

To są dobrzy ludzie, lecz zerwać im kajdany niewoli jest zadaniem trudnym; być może nawet już niemożliwym? Nie wiem tego jeszcze.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |Miecz Damoklesa 20.05.2019, 20:51

To są dobrzy ludzie, lecz zerwać im kajdany niewoli jest zadaniem trudnym; być może nawet już niemożliwym? Nie wiem tego jeszcze.

Co do me - mam poważne wątpliwości. I obawiam się, że to drugie.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |Adalbert1241 20.05.2019, 23:18

Dowie się Pan na 110 %..:D
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |tia 21.05.2019, 0:24

Dowie się Pan na 110 %..:D

Pewnie i tak, chociaż mam przekonanie, że Jezusem z Nazaretu nie jestem i ślepcom wzroku nie przywrócę.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |mariaelena 20.05.2019, 20:42

Tak tia, z problematyczną partnerką niechętną pracy, "bo jej 500+ starcza", a tobie ani telefonicznie szpital informacji o jej stanie zdrowia nie udzieli, bo "głupie RODO"(wszak każda pielęgniarka ma obowiązek znać tia numer telefonu i z pamięci weryfikować tożsamość), ani na poczcie, bez pełnomocnictwa pocztowego(rocznie za 26 plnzetów) listu poleconego nie wydadzą, a wg tia powinni, #borazemmieszkajom- wystarczy kwitek z gminy poświadczający wspólny adres- 17-20 plnzetów, każdorazowo od kwitka.
    Odpowiedz
  • Re: Związki partnerskie vs. odbiór listu poleconego |tia 20.05.2019, 20:53

Tak tia, z problematyczną partnerką niechętną pracy, "bo jej 500+ starcza", a tobie ani telefonicznie szpital informacji o jej stanie zdrowia nie udzieli, bo "głupie RODO"(wszak każda pielęgniarka ma obowiązek znać tia numer telefonu i z pamięci weryfikować tożsamość), ani na poczcie, bez pełnomocnictwa pocztowego(rocznie za 26 plnzetów ...

Uważasz, że Rodo jest głupie, pisząc: "głupie RODO".
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook