Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie

dodano: 11.01.2019, 12:02
akcje wątku: drzewko

Autor: FForumowy PePe(TM)

Święty Pepe Nieskalany, w całym świecie podziwiany

Bawi mnie ta lewacka, i w tym przypadku zupełnie nietrafiona, wrażliwość na pieski, kotki, szczurki tudzież inne myszki przy jednoczesnej pogardzie dla życia ludzkiego w łonie matki. 

I - uwaga!, uwaga!, nie posrajcie się ze wzmożenia - pies Korwina nie boi się wystrzałów, więc mam w nosie wasze uczucia. Liczą się fakty. A Korwin was, lewaki, ładnie zaorał. Lololol.

https://i.imgur.com/s3H2b7N.png

• Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|Trybs 11.01.2019, 12:13
    Lenin wiecznie żywy.
    Sort of a troll
    Odpowiedz
  • Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|MKasperowicz 11.01.2019, 17:26
    Jeden argument czemu akurat wrażliwość na zwierzęta ma się łączyć z pogardą dla życia ludzkiego? To że część osób to łączy to nie znaczy, że to zasada.
    Odpowiedz
  • Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|FForumowy PePe(TM) 11.01.2019, 23:07

Jeden argument czemu akurat wrażliwość na zwierzęta ma się łączyć z pogardą dla życia ludzkiego? To że część osób to łączy to nie znaczy, że to zasada.

Tak, część osób to łączy. To właśnie lewacy.
    Odpowiedz
  • Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|Valenveil 11.01.2019, 23:10
    To właśnie lewacy.

Według definicji leninowskiej?
    • Buddha for Mary •
    Odpowiedz
  • Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|Maciej_Markisz 12.01.2019, 1:51
    Mało z krzesła nie spadłem. :)

,,Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze...'' - A Korwinowi z tobą jest po drodze? :) Kimże ty jesteś w ogólnopolskiej polityce, że publicznie strzelasz dyrdymały, że politycznie jest ci nie po drodze ze znanym politykiem? Nieśmieszny żart, natomiast twoje przerośnięte ego jak zwykle w akcji.

Korwin Mikke bawi się petardami, by jak zazwyczaj narobić szumu, a następnie doprawiać komentarze. Natomiast kogo tutaj obchodzi, co ty sądzisz na ten temat?

Kolejna rzecz; to jest forum, na którym zakłada się wątki do otwartych dyskusji, gdzie ludzie piszą różne wypowiedzi i przekonuję się wzajemnie. Jak masz pisać dziecinne wypociny intelektualne w typie: 'nikt mnie nie przekona' oraz 'stwierdzam sobie ,,fakt''', to może prowadź pamiętnik, spróbuj wydać książkę, a nie zakładaj wątki na FORUM. Forum służy do dyskusji.

Wrażliwość wobec zwierząt nijak się ma do stosunku ludzi do życia ludzkiego i posiadają ją i ludzie prawicy, i ludzie lewicy.

Cały ten watek to totalna dzieciniada.

Dorośnij.

... leniłbym się, gdybym nie lubił pracować...
    Odpowiedz
  • Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|Polipid3 12.01.2019, 2:29
    Zjadłbym psinę, ale hipokryci w Polsce zabraniają. Objadając się bardziej inteligentnymi świniami.
    Odpowiedz
  • Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|FForumowy PePe(TM) 12.01.2019, 12:10

Zjadłbym psinę, ale hipokryci w Polsce zabraniają. Objadając się bardziej inteligentnymi świniami.

No nie, nie, tak daleko to bym się jednak nie posunął. W naszej kulturze psy uważa się za przyjaciół człowieka i tak było długo przed istnieniem lewactwa.
    Odpowiedz
  • Re: Z Korwinem nie jest mi politycznie po drodze już od dawna, ale w sprawie jego psa stoję po jego stronie|MH 12.01.2019, 14:50

A szczurem byś się nie zadowolił?
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook